Chcem...

Autor: Veronika Matejová | 17.5.2012 o 21:16 | (upravené 18.5.2012 o 4:38) Karma článku: 9,03 | Prečítané:  847x

Chcem sa s tebou smiať ako kedysi. Chcem ti navariť halušky s vajcom, pretože si ich mal tak rád. Chcem ísť s tebou na koncert a do rána sa zašívať v tmavých kútikoch. Chcem sa k tebe pritúliť, keď mi bude ťažko a pobozkať ťa len tak.

Chcem ísť s tebou na prechádzku, aj keď bude vonku pršať. Chcem sa s tebou celý deň váľať v posteli a nemyslieť na neporiadok. Chcem si s tebou pozrieť film a komentovať herecké výkony. Chcem si s tebou spievať obľúbenú pieseň, aj keď falošne. Chcem sa ráno zobudiť a vidieť tvoju rozospatú tvár zaliatu úsmevom. Chcem sa s tebou sprchovať a natierať sa telovým mliekom. Chcem sa s tebou pohádať kvôli nevysypaným smetiam a o tri minúty sa udobriť. Chcem sa s tebou tešiť z nových strún na tvoju gitaru. Chcem ísť s tebou na túru a v polovici ťa prosiť, aby si ma odniesol. Chcem sa na teba pozerať keď spíš a len tak sa k tebe pritúliť pod perinu...

Chcem byť lepšia ako doteraz, viac sa rozprávať a menej hádať. Chcem sa viac smiať a menej mračiť, viac sa zaujímať a menej ignorovať. Chcem byť pri tebe vždy keď to budeš potrebovať, chcem byť s tebou vždy keď budem môcť.

Chcem teba, tak mi prosím daj šancu dokázať, že to tak má byť.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Predražené predsedníctvo a kauzu Evka prešetrí NAKA

Na polícii bola desiateho januára vypovedať Zuzana Hlávková. Stalo sa tak ešte predtým, ako bol prípad posunutý elitným policajtom.

KOMENTÁRE

V politike, tak ako v hazarde, je výsledok vopred jasný

Aké osoby sú v pozadí hazardu?


Už ste čítali?